پذیرش و چاپ مقالات رشته مدیریت و سایر رشته ها در مجلات معتبر بین المللی

با افتخار به اطلاع اساتید، دانش پژوهان و دانشجویان گرامی می رساند گروه مشاوران ایرانیان با توجه به عقد قرارداد همکاری با موسسات معتبر بین المللی که مدیریت ژورنال های متعدد را بر عهده دارند آماده ارائه مشاوره و چاپ مقاله در آن مجله ها می باشد.

مزیت ها:

 

 - در صورتی که مقالات ارسالی از اصالت برخوردار بوده و اصول ژورنال مورد نظر را نیز داشته باشند از شانس بیشتری برای پذیرش نهایی و چاپ برخوردار خواهند بود و در زمان کوتاهتری نیز نتیجه اعلام خواهد شد.

- برخی از ژورنال های طرف قرارداد، هزینه بسیار پایینی دربرخواهند داشت.

- ژورنال هایی که صدور نهایی گواهی پذیرش آنها مستلزم پرداخت هزینه به دلار می باشد، نویسندگان تنها هشتاد درصد هزینه را به حساب مربوطه واریز خواهند نمود و بیست درصد باقیمانده به ریال به حساب گروه مشاوران ایرانیان واریز خواهد شد. این موضوع هزینه های مربوط به تبادل دلار (در شرایط فعلی تحریم بانک ها) را بیست درصد کاهش می دهد.

- امکان ارائه مشاوره علمی و راهنمایی های لازم به دانش پژوهان گرامی از طرف اساتید و متخصصین گروه مشاوران ایرانیان به دانش پژوهان فراهم شده است.

- امکان ارائه سایر خدمات مربوطه از قبیل انتخاب موضوع، تنظیم مقاله، استخراج مقاله از پایان نامه های تحصیلی، بازبینی تجزیه و تحلیل های آماری، ترجمه تخصصی و … نیز فراهم شده است.

توجه

این موسسه به هیچ عنوان ادعا نمی نماید که کلیه مقاله های دریافتی به طور تضمینی چاپ خواهند شد؛ همانطور که در متن فوق نیز اشاره شده است، تنها مقالات اصیل و منطبق با اصول مجله ی مورد نظر، پذیرفته و چاپ خواهند شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل های زیر در ارتباط باشید:

imcrg@yahoo.com

/ 0 نظر / 43 بازدید