لینکوریسم

ویزا (روادید)

یکی از مهمترین دغدغه های گردشگران ایرانی، مسائل مربوط به ویزا می باشد. با توجه به شرایط خاص ایران و رویکرد کشورهای مختلف به ویژه کشورهای غربی به ایران و نیز به دلیل سوء استفاده ی برخی از هموطنان از ویزاهای گردشگری به منظور مسائل ناپسندی همچون پناهندگی، دریافت ویزا برای شهروندان ایرانی بسیار مشکل بوده و آنها لازم است مراحل سخت و پیچیده ای را طی کرده و با ارائه مدارک معتبری دال بر شرایط خوب زندگی در ایران، اثبات کنند که هدف آنها فقط تفریح و گردشگری است (و در خصوص ویزاهای تحصیلی، تنها هدف آنها تحصیل است و پس از اتمام دوران تحصیل به کشور خود بازخواهند گشت). لذا ممکن است سوالات متعددی برای هموطنان عزیز در این زمینه به وجود بیاید. کارشناسان لینکوریسم آمادگی دارند تا حداکثر راهنمایی و کمک را به افراد متقاضی ویزا (روادید) ارائه نمایند.

به طور کلی می بایست اعلام کرد که دریافت ویزای هر کشور، شرایط خاص خود را دارد و لازم است به نکات بسیار دقیقی، معطوف شد تا بتوان مراحل دریافت ویزا را به درستی و با موفقیت طی نمود. در این راستا استفاده از راهنمایی های کارشناسان خبره و مطلع، کمک بسیار زیادی در جلوگیری از سوء سابقه در سفارت ها و نیز اتلاف وقت و هزینه خواهد نمود. متاسفانه افراد زیادی، شخصا برای دریافت ویزا اقدام می نمایند بدون آنکه اطلاعات درستی در خصوص آنچه که واقعا در ادارات مرتبط به صدور ویزا (روادید) اتفاق می افتد، داشته باشند. این کار علاوه بر تحمیل هزینه های چندباره، اتلاف وقت و پمپاژ امید واهی به دریافت ویزا، سابقه ی چنین افرادی را نزد ادارات مربوطه خراب کرده و احتمال مثبت بودن نتیجه ی فرایندهای بعدی را نیز به حداقل می رساند. لینکوریسم (مثل سایر ارگان های فعال و معتبر در خصوص خدمات گردشگری و ویزا) هشدار می دهد که فرایند اخذ ویزا، محل آزمون و خطا نیست (و با توجه به گسترش سیستم های اطلاعاتی و تشخیص هویت) یک اشتباه می تواند فرد را تا آخر عمر از دریافت ویزای یک کشور (و یا کلیه ی کشورهای عضو پیمان شینگن) محروم نماید.

 Visa.jpg

 

 

پرسش های متداول

 1. چگونه می توانم یک سفر خاطره انگیز بسازم؟


کافی است زمان مورد نظر را به همراه تعداد همسفران خود، از طریق ایمیل linkourism@gmail.com به ما اعلام کنید. کارشناسان ما بهترین پکیج را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

2. بهترین راه مهاجرت چیست؟

این یک سوال کلی است که زیاد مطرح می شود. به طور کلی باید گفت هیچ بهترین راه مهاجرتی برای “همه ی افراد” وجود ندارد؛ بلکه از طریق دریافت مشاوره ی تخصصی مهاجرت، می بایست بهترین روش مهاجرتی را به طور منحصر به فرد، جستجو نمود.

3. بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان کدام است؟

همانند پرسش دوم، کشور هدف نیز باید به طور سفارشی و منحصر به فرد انتخاب شود. هیچ “بهترین کشور”ی برای مهاجرت همه ی افراد وجود ندارد و هر فرد می بایست بر اساس ایده آل های خود، مسائل اقتصادی، فرهنگی، طرز تفکر و باروهای خود اقدام به انتخاب بهترین کشور نماید. برای دریافت مشاوره ی رایگان مهاجرت، با کارشناسان لینکوریسم حتما مشورت نمایید.

4. چگونه می توانم از خدمات مشاوره ی مهاجرتی لینکوریسم استفاده نمایم؟

کافی است اطلاتی از قبیل نام، سن، تحصیلات، وضعیت تاهل، سابقه ی کار (در صورت وجود)، وضعیت مالی به همراه شرح مختصری از دارایی های مادی و غیرمادی مثل اختراع، تالیف و غیره را به ایمیل linkourism@gmail.com ارسال نموده و از راهنمایی های رایگان مشاوران ما بهره مند شوید.

 

FAQ-about-tourism.jpg

 

لینکوریسم، مرجع سفر و تفریح 

 

email: linkourism@gmail.com

www.linkourism.com 


/ 0 نظر / 41 بازدید